Відро харчове прямокутне з кришкою 3 л Прозоре (5шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4257
189,75 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴

Контейнер відро з харчового пластику, прозоре, прямокутне, ємністю 3,0 л.
Харчове контейнерне відро прямокутної форми - виготовлено з харчового прозорого поліпропілену, розраховано на 3000 мл, з кришкою на заклепках для герметизації і зручною пластмасовою ручкою для транспортування.
Характеристики:
Ємність: 3000 мл
Висота з кришкою: 122 мм
Висота без кришки: 121 мм
Розмір верхній: 246х154 мм
Розмір нижній: 224х135 мм
Розмір кришки: 252х164 мм
Підходять для зберігання як харчових так і нехарчових продуктів: рідини, мед, соління, сипучі, будівельні суміші, хімія, грубі речовини, навіть цвяхи або шурупи. Завдяки герметичній кришці, не пропускають вологу і сторонні запахи, підійдуть для організації зберігання продуктів, заморозки, засолювання овочів та грибів.
Відра виконані із щільного пластику, можна використовувати багаторазово, підходять як для особистого, так і промислового застосування. Легко відмивається миючими засобами та не потребують особливих умов зберігання.

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Відро з кришкою |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 3 л |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Висота | 122 мм |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Виробник | Лібо-Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
- Ціна: 189,75 ₴/упаковка



