Пакет Serikoff Соти чорний 30х40 см (50шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9679
455,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет поліетиленовий типу «банан» Serikoff Соти чорний 30х40 см.
відрізняється високою стійкістю до механічного впливу, підвищеною міцністю та довговічністю. Пакет призначений для багаторазового використання і подальшої переробки.
Характеристики:
Розмір: 30х40+3х90
Матеріал: LDPE A6
Тип: банан
Ширина, мм: 300
Висота, мм: 400
Щільність, мкм: 90
Кількість в упаковці: 50
При виготовленні пакетів банан ТМ Serikoff використовують тільки високоякісну сировину, що запобігає злипанню стінок зсередини і антистатичні склади, що зменшують налипання дрібних сторонніх тіл, таких як, наприклад, шерсть.
Результатом є пакети, що володіють вражаючою універсальністю, придатні для перенесення і зберігання будь-якої продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Serikoff |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 0.99 кг |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Товщина | 90 мкм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.99 гр |
| Кількість одиниць в пачці | 50 шт |
- Ціна: 455,40 ₴/упаковка

