Пакет Serikoff Метелик синій 40х50 см (25шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4572
347,30 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет поліетиленовий типу «банан» Serikoff Метелик синій 40х50 см.
Відрізняється високою стійкістю до механічного впливу, підвищеною міцністю та довговічністю. Пакет призначений для багаторазового використання і подальшої переробки.
Характеристики:
Матеріал: LDPE A6
Тип: банан
Ширина, мм: 400
Висота, мм: 500
Щільність, мкм: 110
Кількість в упаковці: 25
При виготовленні пакетів банан ТМ Serikoff використовують тільки високоякісну сировину, що запобігає злипанню стінок зсередини і антистатичні склади, що зменшують налипання дрібних сторонніх тіл, таких як, наприклад, шерсть.
Результатом є пакети, що володіють вражаючою універсальністю, придатні для перенесення і зберігання будь-якої продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Serikoff |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 1.17 кг |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Товщина | 110 мкм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 гр |
| Кількість одиниць в пачці | 25 шт |
- Ціна: 347,30 ₴/упаковка

