Кружка мірна Ідея 400 мл
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9322
24,77 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка мірна Ідея 400 мл
На лицьовій стороні по вертикалі рельєфно нанесені позначки з цифрами, що позначають частки літра.
Кружка мірна пластикова - використовується для вимірювання об'єму (літражу) рідин і продуктів харчування різних груп: питна вода, рослинна олія, молокопродукти, сік, алкоголь, мед, варення, борошно, крупи, зерна кави, горіхи, ягоди та багато іншого.
Розмір: діаметр – 100 мм, висота – 100 мм, ширина – 130 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для рідини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина: | 130 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Об'єм | 0.4 л |
| Тип | Мірна чаша |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 24,77 ₴
