Харчова плівка MaxFilm 300 мм х 1250 м 4.2 кг
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0828
1 268,45 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стретч плівка ПВХ харчова MaxFilm 30 см х 1250м х 8мкм.
Вага 4,2кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина в рулоні | 300 мм |
| Тип | Стрейч-плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4200 гр |
| Довжина: | 12500 см |
| Товщина | 8 мкм |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 1 268,45 ₴
