Ніж столовий King Gary №7
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6523
45,65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столовий ніж з дерев'яною ручкою.
Має якісне лезо, ручка з натурального матеріалу, має правильну форму і зручно лежить в руці, що забезпечує комфортне використання ножа.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал ручки | дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 73 гр |
| Довжина: | 20 см |
| Довжина леза | 12 см |
| Довжина ножа | 20 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Тип | Ніж універсальний |
| Чехол | Немає |
- Ціна: 45,65 ₴
