Кружка мірна Ідея 150 мл (6шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3518
68,45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакан мірний Ідея 150 мл Мірний стакан являє собою пластикову ємність у вигляді звичайної склянки. На лицьовій стороні по вертикалі рельєфно нанесені позначки з цифрами, що позначають частки літра. Використовується для вимірювання об'єму (літражу) рідин і продуктів харчування різних груп: питна вода, рослинна олія, молокопродукти, сік, алкоголь, мед, варення, борошно, крупи, зерна кави, горіхи, ягоди та багато іншого. Розмір: діаметр – 73 мм, висота – 70 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Об`єм | 150 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 73 мм |
| Довжина: | 73 см |
| Матеріал | Полистирол |
| Призначення | Для рідини |
| Тип | Мірний стакан |
| Ширина | 73 см |
- Ціна: 68,45 ₴
