Таз пластмасовий МЕД 15 л Зелений
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1660
112,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таз пластмасовий господарський МЕД 15,0 л.
Діаметр - 42,0 см
Висота- 17,0 см
Вага - 525 г
Ємність - 15 л
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 42 см |
| Діаметр | 42 см |
| Колір | Зелений |
| Об`єм | 15 л |
| Призначення | Універсальне |
| Ручки | Є |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Тип | Таз |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал | Резина |
- Ціна: 112,10 ₴
