Ніж кухонний King Gary №6 з дерев'яною ручкою 25 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3739
56,39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний ніж з дерев'яною ручкою. Має якісне лезо, ручка з натурального матеріалу, має правильну форму і зручно лежить в руці, що забезпечує комфортне використання ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Довжина леза | 14 см |
| Довжина ножа | 25 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Ніж універсальний |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 гр |
| Довжина: | 25 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 56,39 ₴
