Пакет ПластикПак Хеппі 29х37 см (50шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5481
233,52 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет ПластикПак Хеппі 29х37 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 370 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Товщина | 80 мкм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в груповій уп. шт | 1000 |
| Розміри, см | 29x37 |
| Країна виробництва | Україна |
| Товщина (мкм) | 50 г/м2 |
| Укріплення | Пакети з прорізною ручкою Happy 29х37 см (50шт) |
- Ціна: 233,52 ₴/упаковка
