Соломка з вигином d6 250 мм 100 шт чорна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9767
84,01 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соломка чорна з вигином.
Довжина: 25 см, максимальна довжина при розтягуванні 31.5 см.
Діаметр - 5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Діаметр | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Соломинка для напоїв |
| Паковання | Пакет поліетиленовий |
- Ціна: 84,01 ₴
