Соломка пряма Фреш d6.5 210 мм 500 шт кольорова
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3319
127,26 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соломка одноразова пряма виготовлена з харчового матеріалу різного кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 210 мм |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 500 шт |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Соломинка для напоїв |
| Паковання | Пакет поліетиленовий |
- Ціна: 127,26 ₴
