Набір сит із нержавіючої сталі 6 шт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5727
332,35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сито набір 6 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 270 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Сито |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для сипких продуктів |
| Колір | Метал |
- Ціна: 332,35 ₴
