Серветка Sharm Зі святом Великодня 20 шт двошарова
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4104
20,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветка Sharm Зі святом Великодня 20 шт двошарова
Кількість шарів: двошарова
Розмір серветки: 330х330 мм
Матеріал: целюлоза
Малюнок: писанки
Кількість в пачці: 20 шт
Упаковка: поліетиленовий пакет
Вага упаковки: 70 г
Декоративні серветки Sharm "Зі святом Великодня" — практичний аксесуар для святкового столу. Дизайн із кольоровими крашанками та квітами додає настрою та затишку. Двошаровий матеріал забезпечує хорошу міцність і комфорт у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharm |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Серветка великодня |
| Довжина | 33 см |
| Висота | 3 см |
| Ширина | 33 см |
| Матеріал | Папір |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 330 см |
| Вага | 70 гр |
| Висота, см | 3 см |
| Висота, мм | 30 мм |
| Кількість шарів | Двошарові |
- Ціна: 20,70 ₴
