Дошка для нарізання пластикова гнучка 25х35 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3981
47,73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴

Дошка для нарізання пластикова гнучка 25х35 см
Характеристика:
Матеріал: гнучкий пластик
Форма: прямокутна
Розмір: 25х35 см
Колір: в асортименті
Вага: 175 г
Гнучка пластикова дошка для нарізання — практичний кухонний аксесуар, який значно спрощує підготовку продуктів. Завдяки гнучкому матеріалу дошку легко зігнути, щоб акуратно пересипати нарізані овочі, фрукти або інші інгредієнти прямо в каструлю, сковорідку чи миску. Виготовлена з міцного харчового пластику, дошка не вбирає запахи та легко миється. Компактний розмір 25×35 см підходить для щоденного використання на кухні. Легка вага та гнучкість роблять її зручною для зберігання та транспортування. Дошка стане корисним помічником для нарізання овочів, фруктів, зелені, хліба та інших продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ручка | Є |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2 мм |
| Нековзна основа | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Дошка для нарізки |
| Вага | 175 гр |
| Висота, мм | 2 мм |
- Ціна: 47,73 ₴
