Вологі серветки для прибирання PURFIX 100 шт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5640
161,98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴

Вологі серветки для прибирання PURFIX 100 шт
Матеріал: неткане полотно
Розмір упаковки: 29х11х9 см
Розмір серветки: 24х20 см
Аромат: з ароматом
Упаковка: герметичний пакет з клапаном
Кількість у пакуванні: 100 шт
Вага: 810 г
Країна виробництва: Україна
Вологі серветки для прибирання PURFIX, 100 шт — універсальні серветки для швидкого та ефективного прибирання у побуті. Завдяки великій кількості штук у упаковці, вони ідеально підходять для щоденного використання в кухні, ванній кімнаті, автомобілі, для догляду за поверхнями та очищення від пилу, бруду й жирних плям. Серветки мають міцну текстуру, добре вбирають рідину та не залишають розводів. Зручна герметична упаковка забезпечує оптимальну вологість і зберігає серветки свіжими тривалий час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purfix |
| Країна виробник | Україна |
| Ароматизована | Так |
| Довжина | 25 см |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал | Нетканий матеріал |
| Основне призначення | Універсальне |
| Тип | Серветка |
| Ширина | 20 см |
| Основне призначення засобу | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 810 гр |
| Висота, мм | 90 мм |
| Захід | Спеціальний аромат |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал серветки | Нетканне полотно |
| Паковання | Поліетиленовий пакет з клапаном (упаковка) |
- Ціна: 161,98 ₴
