Відро господарське зі шкалою 16 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1218
70,15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴

Відро господарське зі шкалою 16 л
Характеристики:
Об'єм: 16 л
Матеріал: пластик
Колір: чорний
Наявність кришки: немає
Висота; 255 мм
Діаметр: 320 мм
Вага: 480 г
Відро господарське зі шкалою 16 л — практичне пластикове відро для різноманітних господарських потреб. Виготовлене з якісного та міцного поліпропілену, стійке до механічних пошкоджень і впливу хімічних засобів. Об’єм 16 літрів дозволяє використовувати відро для прибирання, садово-городніх робіт, транспортування та зберігання води, сипучих матеріалів або кормів. Оснащене зручною металевою ручкою для перенесення. Легко миється та служить довго навіть за частого використання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 35 см |
| Діаметр | 32 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 16 л |
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Призначення | Універсальна |
| Ручки | Є |
- Ціна: 70,15 ₴
