Відро господарське зі шкалою 5 л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1206
47,15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро господарське зі шкалою 5 л
Характеристики:
Об'єм: 5 л
Матеріал: пластик
Колір: чорний
Наявність кришки: немає
Висота; 180 мм
Діаметр: 210 мм
Вага: 220 г
Відро господарське зі шкалою 5 л — практичне пластикове відро для різноманітних господарських потреб. Виготовлене з якісного та міцного поліпропілену, стійке до механічних пошкоджень і впливу хімічних засобів. Об’єм 5 літрів дозволяє використовувати відро для прибирання, садово-городніх робіт, транспортування та зберігання води, сипучих матеріалів або кормів. Оснащене зручною металевою ручкою для перенесення. Легко миється та служить довго навіть за частого використання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 23 см |
| Діаметр | 21 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 5 л |
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Призначення | Універсальна |
| Ручки | Є |
- Ціна: 47,15 ₴
