Сито набір з 3 штук 10,8,7 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9921
66,88 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сито металеве, набір з 3 штук (10 см, 8 см, 7 см)
Універсальний набір кухонних сит із нержавіючої сталі складається з трьох ситечок діаметром 10 см, 8 см та 7 см. Ідеально підходять для просіювання борошна, цукрової пудри, заварювання чаю, фільтрації рідин та приготування соусів.
Сітка з дрібним плетенням забезпечує ефективне очищення інгредієнтів. Зручні металеві ручки та отвір для підвішування роблять набір практичним у використанні й зберіганні. Підходить для щоденного використання на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 135 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Сито |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для сипких продуктів |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 66,88 ₴
