Форма силікон набір з 6 шт для кексів
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9896
33,55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконові форми для кексів, набір 6 шт
Набір із 6 багаторазових силіконових формочок для випікання кексів, мафінів, капкейків або желе. Виготовлені з харчового силікону, який витримує високу температуру, не вбирає запахів і легко миється.
М’який матеріал забезпечує легке виймання готової випічки без деформації. Підходить для використання в духовці, мікрохвильовій печі, морозильній камері та посудомийній машині. Різнокольорові формочки прикрасять кухню та створять святковий настрій.
Діаметр верхній - 75 мм
Діаметр нижній - 45 мм
Висота - 35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 75 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Силікон |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція форми | Цільна |
| Тип | Фігурна |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 33,55 ₴
