Форма силікон набір з 12 шт для кексів
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0225
67,28 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконові форми для кексів, набір 12 шт
Набір із 12 багаторазових силіконових формочок для випікання кексів, мафінів, капкейків або желе. Виготовлені з харчового силікону, який витримує високу температуру, не вбирає запахів і легко миється.
М’який матеріал забезпечує легке виймання готової випічки без деформації. Підходить для використання в духовці, мікрохвильовій печі, морозильній камері та посудомийній машині. Різнокольорові формочки прикрасять кухню та створять святковий настрій.
Діаметр верхній - 75 мм
Діаметр нижній - 45 мм
Висота - 35 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 75 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Силікон |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція форми | Цільна |
| Тип | Кругла |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 67,28 ₴
