Ніж кухонний TRAMONTINA пила дерев'яна ручка 2 шт. 16.5 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4166
200,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж кухонний TRAMONTINA пила дерев'яна ручка 16.5 см
Має якісне лезо, натуральний матеріал ручки, правильну форму і зручно лежить у руці, що забезпечує комфортне використання ножа.
Довжина леза: 7 см
Ширина леза: 1.7 см
Довжина рукоятки: 9.5 см
Ширина рукоятки: 1.7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Країна виробник | Бразилія |
| Довжина леза | 7 см |
| Довжина ножа | 16.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Ніж універсальний |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 44 гр |
| Довжина: | 16.5 см |
| Кількість у наборі | 2 шт |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
- Ціна: 200,10 ₴
