Пакет паперовий бурий 18х28х12 см 50 шт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3020
101,06 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет паперовий бурий 18х28х12 см 50 шт.
Тип матеріалу: папір бурий пакетний крафт без друку.
Щільність матеріалу: 50 г/м2.
Упаковка: 50 шт
Додаткове ущільнення дна - відсутнє.
Габарити упаковки: 18х28х10 см
Вага упаковки: 0,57 кг
Використовується як пакувальний матеріал для продовольчих та непродовольчих товарів.
Широко застосовується в магазинах, кафе, службах доставки тощо.
Призначений для упаковки продуктів харчування, а також, одягу, подарунків, іграшок.
Тип матеріалу: папір бурий пакетний крафт без друку.
Щільність матеріалу: 50 г/м2.
Упаковка: 50 шт
Додаткове ущільнення дна - відсутнє.
Габарити упаковки: 18х28х10 см
Вага упаковки: 0,57 кг
Використовується як пакувальний матеріал для продовольчих та непродовольчих товарів.
Широко застосовується в магазинах, кафе, службах доставки тощо.
Призначений для упаковки продуктів харчування, а також, одягу, подарунків, іграшок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 120 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Бурий |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Кручені паперові |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 120 мм |
| Щільність паперу | 50 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пакет |
| Товщина | 50 мкм |
- Ціна: 101,06 ₴
