Ковш для води ПГ 1л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7995
23,26 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ковш для води ПГ 1л
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 17 см |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 255 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для рідини |
| Тип | Ківш |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 23,26 ₴
