Часникодавка Люкс з нержавіючоі сталі
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6353
83,95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Часникодавка Люкс з нержавіючоі сталі
В основі конструкції виробу лежить принцип важеля: руків'я з'єднуються, прес тисне на чашу з часником і на виході отримуємо подрібнений продукт і тонку шкірку, що від'єдналася.
Зубчики на пресі повністю видавлюють часник та очищають отвори.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 145 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 350 мм |
| Матеріал робочої частини | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Призначення | Універсальна |
| Тип | Прес для часнику |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 83,95 ₴
