Ніж кухонний Fruit Knife 22 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5562
66,13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний ніж з дерев'яною ручкою.
Має якісне лезо. Ручка з натурального матеріалу, має правильну форму і зручно лежить у руці, що забезпечує комфортне використання ножа.
Довжина ручки: 10.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 11.5 см |
| Довжина ножа | 22 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип | Ніж універсальний |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 54 гр |
| Довжина: | 22 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 66,13 ₴
