Кружка мірна Полімер Гарант 500 мл
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9547
18,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка мірна Полімер Гарант 500 мл
Нею легко відміряти потрібну кількість сухих, рідких та в’язких продуктів. Також перевагами є якісний пластик, з якого виготовлена мірна кружка. Підходить для миття у посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для рідини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 105 мм |
| Довжина: | 120 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Об'єм | 0.5 л |
| Тип | Мірна чаша |
| Ширина | 105 см |
- Ціна: 18,40 ₴
