Набір круглих форм кільце для випікання 8,10,12 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6364
104,65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір кондитерських кілець 3 шт.
Діаметри форм:
Форма 12 см
Форма 10 см
Форма 8 см
Висота формочк: 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 гр |
| Конструкція форми | Цільна |
| Тип | Кругла |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 104,65 ₴
