Миска пластикова Ягідка 2 л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4471
25,83 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миска пластикова Ягідка 2 л
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина: | 22 см |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об'єм | 2 л |
| Ручки | Немає |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 25,83 ₴
