Відро господарське ПГ 12 л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4476
103,95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро господарське ПГ 12 л
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 28 см |
| Діаметр | 28 см |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 12 л |
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Для зберігання продуктів |
| Ручки | Є |
- Ціна: 103,95 ₴
