Пергамент 10 аркушів 420мм х 380мм силіконізований
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2452
26,27 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пергамент силіконізований «Профіт Про» 10 аркушів
Завдяки двосторонньому антипригарному покриттю дозволить отримати ідеальну випічку без використання жиру.
Використовувати тільки за призначенням: для випічки в газових і електричних духових шафах при температурі до 220 °С, для розігріву продуктів, порційного заморожування, для сервірування та декорування страв. Берегти від вологи.
Розмір: 10 аркушів, ширина аркуша 38см ± 2см, довжина 42см ± 2см.
Склад, пергаментний папір силіконізований.
Умови зберігання: зберігати в упаковці в приміщенні при температурі від мінус 30 °С до плюс 40 °С та вологості повітря до 75%.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина в рулоні | 0.4 м |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пергамент |
| Тип | Папір для випікання |
| Ширина в рулоні | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 42 см |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 26,27 ₴
