Миска з нержавіючої сталі A Plus 20 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3237
66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна миска із нержавіючої сталі.
У такому посуді можна мити овочі та фрукти, змішувати інгредієнти для салату, замішувати тісто, збивати білки чи вершки, маринувати м'ясо чи рибу та інше.
Найважливішою перевагою посуду з нержавіючої сталі є його міцність та довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 1 л |
| Тип | Миска |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 гр |
| Довжина: | 20 см |
| Кришка | не передбачена |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Колір | Сталевий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 66 ₴
