Новорічна коробка Тубус Патина 2500 гр
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9634
217,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новорічна коробка Тубус Патина 2500 гр
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Тубус |
| Форма | Циліндр |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 2500 л |
- Ціна: 217,80 ₴
