Ніж столовий King Gary пилка 34 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9410
106,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж столовий King Gary пилка 34 см
Довжина гострої частини - 20 см., ширина ножа - 3 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Довжина леза | 20 см |
| Довжина ножа | 34 см |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Тип | Ніж універсальний |
| Колір | Різні кольори |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 138 гр |
| Довжина: | 34 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Метал/пластик |
- Ціна: 106,40 ₴
