Соломка з вигином Фреш d8 235 мм 100шт чорно-біла
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9946
63,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соломка Фреш з вигином, смугаста, чорно-біла.
Довжина: 235 мм
Діаметр: 8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 235 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 100 шт |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Соломинка для напоїв |
| Паковання | Пакет поліетиленовий |
- Ціна: 63,25 ₴
