Стакан паперовий кольоровий 175 мл (3000шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9817
1 897,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий паперовий стакан виготовлений з якісного картону з малюнком. Малюнки в асорименті. Висота - 78 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Папір |
| Об`єм | 175 мл |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 50 шт |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Склянка |
| Паковання | Пакет поліетиленовий |
- Ціна: 1 897,50 ₴
