Ніж кухонний металокераміка кольоровий 33 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9771
103,48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж столовий металокераміка кольоровий 33 см, із зображенням фруктів.
В комплекті разом із пластиковою захисною насадкою.
Довжина гострої частини - 18 см, довжина ручки 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 21 см |
| Довжина ножа | 33 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал леза | Кераміка |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Тип | Ніж універсальний |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 155 гр |
| Довжина: | 33 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Металокераміка |
- Ціна: 103,48 ₴
