Рукав для запікання Cheap&Good на втулці 20 м
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9589
54,73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукав для запікання на втулці.
Довжина рукава - 20 м, ширина - 30 см.
Для запечених соковитих та духм'яних страв не обійтися без використання рукава для запікання.
Рукав забезпечує збереження смаку м'яса, риби та гарнірів всередині.
Страви в рукаві готуються набагато швидше, а час на прибирання дека чи форм значно скорочується.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина в рулоні | 20 м |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Рукав для запікання |
| Ширина в рулоні | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 2000 см |
| Матеріал | Полиетилен |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 54,73 ₴
