Пергамент Cheap&Good 280 мм х 50 м силіконізований
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9604
157,04 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пергамент для випікання Cheap&Good 280 мм х 50 м Білий, силіконізований
Характеристики:
Колір: білий;
Матеріал: харчовий пергамент силіконізований;
Ширина рулону: 28 см;
Довжина пергаменту: 50 м;
Країна виробник: Україна.
Папір для випічки - пергамент, незамінна річ у господарстві. Він захищає деко від прилипання виробів з тіста і, як наслідок, дозволяє уникнути миття посуду. Крім того, пекарський папір можна використовувати для подачі страв, для запікання в конверті та розігрівання в мікрохвильовій печі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина в рулоні | 50 м |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пергамент |
| Тип | Папір для випікання |
| Ширина в рулоні | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 5000 см |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 157,04 ₴
