Тарілка для яєць (10шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6355
139,27 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тарілка для яєць
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина: | 250 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Тип | Тарілка |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 139,27 ₴
