Пакет Serikoff Respect чорний 40х47 см (25шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0148
286,44 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴

Пакет поліетиленовий банан Serikoff Respect чорний 40х47 см.
Відрізняється високою стійкістю до механічного впливу, підвищеною міцністю та довговічністю. Пакет призначений для багаторазового використання і подальшої переробки.
Характеристики:
Розмір: 40х47+3х80
Матеріал: LDPE A6
Тип: банан
Ширина, мм: 400
Висота, мм: 470
Щільність, мкм: 80
Кількість в упаковці: 25
При виготовленні пакетів банан ТМ Serikoff поліетиленовий рукав видувають лише з первинних гранул поліетилену, додаючи якісні барвники, тому пакети не мають неприємного запаху і на 100% безпечні для продуктів харчування. Друк на пакетах виконаний за технологією флексодруку з використанням імпортних фарб. У всій продукції використовують тільки високоякісну сировину, що запобігає злипанню стінок зсередини і антистатичні склади, що зменшують налипання дрібних сторонніх тіл, таких як, наприклад, шерсть.
Результатом є пакети, що володіють вражаючою універсальністю, придатні для перенесення і зберігання будь-якої продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Serikoff |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 0.99 кг |
| Довжина | 470 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Малюнки і написи | З написами |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет "банан" |
| Товщина | 80 мкм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність | 80 |
| Країна виробництва | Україна |
- Ціна: 286,44 ₴/упаковка

