Ніж кухонний пилка 21 см (2шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3653
41,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножі столові Трамантина пила набір 6 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бразилія |
| Довжина леза | 12 см |
| Довжина ножа | 21 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Тип | Ніж універсальний |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 гр |
| Довжина: | 21 см |
| Кількість у наборі | 2 шт |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 41,25 ₴
