Ніж столовий TRAMONTINA пила чорна ручка 23 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8480
106,38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж столовий TRAMONTINA пила чорна ручка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 9 см |
| Довжина ножа | 23 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Тип | Ніж універсальний |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 гр |
| Довжина: | 23 см |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Основні атрибути | |
| Кількість у наборі | 1 шт |
- Ціна: 106,38 ₴
