Пергамент ZELLA 420 мм х 100 м Білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8087
253 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З його допомогою випічка не пригорає та не пристає до форм, а миття цих форм займає лічені секунди.
В рулоні 100 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина в рулоні | 100 м |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пергамент |
| Тип | Папір для випікання |
| Ширина в рулоні | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 10000 см |
| Метраж | 100 м |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 253 ₴
