Кружка мірна з носиком МЕД 900 мл
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7904
37,58 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка мірна з носиком МЕД 900 мл
За допомогою пластикової мірної кружки можна швидко і точно відміряти кількість потрібних інгредієнтів, які необхідні для приготування страв.
Кружка мірна з носиком, виконана з високоякісного харчового пластику. На обідку є зручний носик для зливу різноманітних рідин і стійка ручка за допомогою, якої комфортно переносити заповнену кружку.
Мірна кружка 900 мл підходить для контакту, як з харчовими, так і нехарчовими продуктами.
Ємність: 900 мл
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 900 мл |
| Призначення | Для рідини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 115 мм |
| Довжина: | 240 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Тип | Мірна чаша |
| Ширина | 115 см |
- Ціна: 37,58 ₴
