Ніж кухонний Хортиця 20 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1874
48,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж кухонний Хортиця малий 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 11 см |
| Довжина ножа | 20 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Тип | Ніж універсальний |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 гр |
| Довжина: | 20 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 48,20 ₴
