Пергамент 285 мм х 10 м Коричневий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7604
38,63 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пергамент 300 мм х 10 м Коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина в рулоні | 10 м |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пергамент |
| Тип | Папір для випікання |
| Ширина в рулоні | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1000 см |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 38,63 ₴
