Відро цинкове 15 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3402
131,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цинковане відро об'ємом 15 літрів.
Підійде для нетривалого зберігання та транспортування рідин та харчових продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 32.5 см |
| Діаметр | 32.5 см |
| Об`єм | 15 л |
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 32.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Універсальна |
| Ручки | Є |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 131,10 ₴
