Лійка пластикова 110 мм (5шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5763
42,68 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лійка пластикова
Діаметр: 110 мм
Висота: 105 мм
Довжина носика: 40 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Призначення | Для рідини |
| Тип | Лійка |
- Ціна: 42,68 ₴
