Ніж складний в чохлі 17 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3406
90,85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж складний в чохлі малий 17 см
Довжина леза: 7 см
Довжина рукоятки: 9 см
Ширина ножа: 1.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 64 гр |
| Довжина: | 19 см |
| Довжина леза | 7 см |
| Довжина ножа | 17 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Складний |
| Чехол | Є |
- Ціна: 90,85 ₴
